Компанія Heelys випускає лінію аксесуарів і комплектуючих для кроссовок на колесах Heelys. Для уникнення підробок і наслідків пов'язаних з ними, ми рекомендуємо купувати комплектуючі тільки в спеціалізованих магазинах.
Мішечок Heelys для роликів и заглушок
Зручний, міцний і з фірмовим логотипом. Необхідний кожному степрайдеру. Призначений для зберігання і перенесення роликів і заглушок. Завдяки йому, вам не доведеться розпихати ролики (заглушки) по кишенях, тим самим забруднюючи і розтягуючи їх. Тепер є більш зручний спосіб, який зможе ще й зменшити ризик втрати ваших комплектуючих. Мішечок Heelys легко кріпиться до ременя або рюкзаку, за допомогою карабіна.


Ролики Heelys
Якщо ваші ролики загубилися або прийшли в непридатність, це не означає, що потрібно купувати нову пару взуття Heelys. Спеціально для такого випадку, компанія Heelys випускає фірмові комплекти запасних роликів. Вони, так само як і стандартні (що йдуть в комплекті з взуттям Heelys), виготовлені з поліуретану, але мають ряд переваг:
1) Оригінальний дизайн;
2) Підвищений ABEC (в стандартних - 1, в запасних - 5).
Розмір коліс підбирається в залежності від розміру взуття.


Заглушки Heelys і ключ
Якщо ви втратили стандартні заглушки, то на допомогу прийде фірмовий комплект запасних заглушок і ключа для зміни ролика.
Заглушки не відрізняються від стандартних і підбираються залежно від розміру взуття. Чому так важливі заглушки? Ходьба в роликових кросівках і кедах Heelys без заглушок може привести до псування кріплень для ролика, тому що в це поглиблення на п'яті можуть забиватися камені та інше сміття.