Бренд Опис
AO (США) Трюкові самокати AO - каліфорнійська компанія, заснована в 2012 році. Має підрозділи Raptor і Titen, які займаються, відповідно, рулями, підшипниками і колесами. Цей перший в світі бренд, який розробляти і розробляв свої деталі для стрітового катання. Але і також крім запчастин і аксесуарів, продають комплітом, які підходять для райдерів середнього та просунутого рівнів катання.
Blunt (Австралія) Трюкові самокати Blunt Scooters - австралійська компанія, заснована в 2010 році, стрімко стала одним з лідерів ринку. Продукція даного бренду, відрізняється різноманітністю і універсальністю. Хлопці - виробляють деталі для стрітового, паркового, дёртого катання, підходящі для райдерів будь-якого віку і матеріального бюджету.
Crisp (Австралія) Трюкові самокати Crisp - американська компанія. Поєднує найкращі матеріали та технології у виробництві самокатів. Безліч моделей як розділяючи від базових так і до моделей рівня профі, так і за зовнішнім виглядом і колірній гамі не залишать байдужого жодного з любителів агресивного катання. Посилені керма, міцні платформи, хомути і колеса, швидкісні підшипники, все це дасть, можливість виконувати складні трюки. Самокати Crisp любимо за те, що вони стали кращими трюкових самокатами і не тільки в своєму ціновому сегменті, але і серед топових скутів інших відомих брендів.
District (Голандія) Трюковие самокати District - голландський бренд. Найбільший відомий по всьому світу і якісний бренд з виготовлення трюкових самокатів. Компанія є одним з провідних виробників професійних самокатів підвищеної міцності. При цьому моделі відрізняються легкістю і маневреністю, а сувора і аскетична забарвлення підкреслює вишуканість цієї марки. Самокати District - оснащені класними запчастинами власного виробництва. Інтегрована фірмова рульова, широка відмінна дека для виконання Гринда(Ковзання), а також для District були розроблені 110 мм. колеса з ексклюзивним дизайном і характеристиками від Eagle Supply, оснащеними швидкісними підшипниками з класом точності ABEC-9. District - потужний бренд трюкових самокатів і комплектуючих.
Ethic (Франція) Трюкові самокати Ethic - французький бренд, заснований в 2012 році. Його засновник - Кевін Дімей, відомий молодий діяч кікскутер-індустрії. Влітку 2012-ого Кевін, врахувавши весь свій досвід, вирішив, що настав час, створити власний якісний і доступний бренд, який би максимально орієнтувався на потреби райдерів. Ось таким ось чином, з'явився бренд - Ethic. Відмінними рисами деталей Ethic, є: легкість, міцність, ідеальна збалансованість ваги, а також чудовий дизайн.
Explore (Канада) Трюкові самокати Explore - відомий всьому світу, канадський бренд. Даний бренд радує своїх покупців оптимальним співвідношенням ціни і якості. Лінійка трюкових самокатів Explore - найкраща сходинка для початківців райдерів. Трюкові самокати Explore - виконані з якісних і міцних матеріалів, що гарантує своєю надійністю.
Fasen (Австралія) Трюкові самокати Fasen - австралійська молода компанія, заснована Брендоном Смітом, який є одним з кращих райдерів - Австралії. Парковий райдер Брендон, вирішив випускати, компактні і легкі деталі, які були б максимально слухняні при катанні в рампах, квотере і на Фанбокс. Комплітом і запчастини Fasen відрізняються універсальністю і підходять райдерам будь-якого рівня катання.
Grit (Австралія) Трюкові самокати Grit - австралійська компанія, була однією з перших, хто надав для великої аудиторії, самокати для трюків, які гідні уваги і не тільки для новачків, але і для професіоналів. Посилені керма, міцні платформи, хомути і колеса, швидкісні підшипники, все це дасть, можливість виконувати складні трюки. Самокати Grit любимо за те, що вони стали кращими трюкових самокатами і не тільки в своєму ціновому сегменті, але і серед топових Скуто від інших відомих брендів.
MGP (Австралія) Трюкові самокати MGP - австралійська компанія, що займається виготовленням трюковихих самокатів і запчастин. Бренд заснований в 2002 році. Хлопці з MGP - відкрили свої підрозділи в Європі та Америці, з тих пір став одним із найбільш упізнаваних брендів у всьому світі. Однією з відмінних рис MGP, є виготовлення самокатів і деталей для райдерів всіх рівнів катання. Також відзначимо, що відомі райдери на кшталт Райана Вільямса і Террі Прайса катають на самокатах від MGP.
Phoenix (США) Трюкові самокати Phoenix - амераканская компанія з Портленда, заснована в 2009 році. Одна з найперших компаній, які почали випускати запчастини для трюкового самоката, в тому числі інноваційні на той момент цільні деки. Відмінними рисами деталей і самокатів Phoenix, є - міцність, надійність і стильний дизайн. Последне час хлопці з компані, прагнуть підвищити доступність її продукції при збереженні цих властивостей, випускаючи моделі самокатів для різного рівня катання.
Slamm (Великобританія) Трюкові самокати Slamm - англійська компанія з Великобританії. Даний бренд має бльшой модельний ряд, в якому можна знайти самокат практично на будь-який смак, розмір і бюджет. Особливість політики компанії Slamm, являеться постійне вдосконалення своєї продукції. Одна з особливостей політики компанії - постійне вдосконалення своїх продуктів. Щороку покращують і модернізують свої велосипеди.
Urban Artt (Франція) Трюкові самокати UrbanArtt - французька компанія, заснована в 2012 році. Як випливає з назви, була заснована любителями вуличної культури і займається випуском деталей для любителів вуличного катання. Має у своїй продуктовій лінійці як бюджетні деталі, так і більш солідні і просунуті запчастини.