Ми доставляємо товари в будь-яке місто України. Ви можете вибрати один з трьох способів доставки: 

1. До складу Нова Пошта по Україні

Нашим партнером по доставці є компанія Нова Пошта. Після замовлення і до відправки товару наш співробітник по телефону погоджує адреса складу, на який прийде замовлення. Після відправки, ми SMS повідомленням висилаємо номер ТТН (товарно-транспортної накладної), за яким можна з паспортному або водійським посвідченням отримати замовлення на складі. Коли замовлення прибув на склад, компанія Нова Пошта SMS повідомленням повідомляє про прибуття товару. На сайті Нова Пошта можна за номером ТТН відстежити, де зараз знаходиться вантаж, а в розділі Графік роботи відділень можна знайти потрібний склад.

Увага: Тариф НП означає Тариф Нової Пошти, тобто при сумі замовлення до 1500 грн ви оплачуєте доставку в відділенні при отриманні по Тарифам Новой Почты.

Увага: якщо ви вибираєте спосіб оплати Готівкою при отриманні замовлення, то вам потрібно буде сплатити комісію за зворотну пересилку грошей за тарифами Нова Пошта. Якщо ви вибираєте спосіб оплати переказ на картку Приватбанк 24, то ніяких комісій ви не сплачуєте.

2. Адресна доставка Нова Пошта по Києву

Адресна доставка по Києву здійснюється кур'єром Нова Пошта

Адресна доставка по Києву здійснюється через службу доставки Нова Пошта, за рахунок одержувача. Тариф і вартість доставки встановлюється компанією Нова Пошта. Детальніше запитуйте у менеджера X-FUN.

Термін доставки *

* - термін доставки може відрізнятися у окремих товарів

Якщо товару немає в наявності на нашому складі, то на сторінці товару і в каталозі позначено орієнтовна кількість робочих днів доставки товару до нашого складу.
По неділях і в святкові дні Нова Пошта не працює. Також у святкові дні не працює адресна доставка по Києву. Подробиці уточнюйте у наших операторів по телефону.

Вдалих покупок!