Поспішаємо вас застерегти від покупки підробок на Хиліс, які останнім часом "наповнили" інтернет. Часом, покупців приваблює дуже низька ціна виробу, але хотіли б нагадати, що компанія Heelys, є власником патенту на винахід роликовых кроссовок і веде найсуворіший контроль якості на всіх своїх фабриках незалежно від їх місця розташування. Купуючи підробку, ви ризикуєте своїм здоров'ям і благополуччям ваших близьких, оскільки підроблені Хілліс не відповідають якості оригіналів. Їли говорити простіше, така покупка це викид грошей. Продемонструвати це думка, ми б хотіли далі.Наш магазин, провів експеримент, ми купили підроблені Хілліс і порівняли їх з оригінальною продукцією. Результат виявився передбачуваним.

Сервіс, обмін і повернення
Купуючи підроблену продукцію ви ризикуєте залишитися без своїх грошей. Під час нашого експеримент ми зіткнулися з непорядними магазинами, які продають підробки. Для вас, покупці це може означити тільки одне, продукція яку ви купуєте не підлягає поверненню або обміну. Підроблені Хілліс не перебувають на гарантії. Будьте готові до того, що при виникненні найменших проблем вам нагрублять. Ми любимо нашу продукцію і розбираємося в ній, для нас важливі наші клієнти, а в таких магазинах прагнуть тільки до заробляння грошей. Ціна
Наші ціни, одні з найнижчих на ринку і ми завжди стежимо за тим, що б залишатися цікавими, для наших покупців в плані цінових пропозицій.
Якщо ціна, на Хілліс виявилася набагато нижча за середню ринкову - можете бути впевнені перед вами підробка. Коробка
Перше, що кидається в очі, якість картону у коробки. Вас має насторожити, якщо коробка пом'ята або картон дуже тонкий. На коробці повинно бути вказано, де вироблений товар, модель, штрихкод, розмір. Стандартні коробки Хілліс роблять з щільного, матового картону.  

Перше враження
Відразу ж відчувається неприємний запах гуми у підроблених Хілліс. На стиках видно клей, краю стиків нерівні, можуть стирчати нитки, стежки криві. Якість матеріалів дуже погане. Вироби пошиті криво і не стоять рівно на поверхні.

Підошва у Хілліс зроблена з якісної, міцної гуми, вона ребриста і має хороше зчеплення з поверхнею. У цьому взутті, не буде проблемою зупинитися, якщо виникне таке бажання. Сказати так само про підробки не можна, навіть з великою натяжкою. Поверхня у цьому взутті слизька і нерівна, гума не якісна, що призведе в майбутньому до швидкого зносу.

Колеса у оригіналів виконані з якісної гуми. Вони щільно встають в роз'єм, добре крутяться, що не заїдають. У магазинах, зазвичай продаються запасні колеса.У підробок ж колеса зроблені зі звичайної пластмаси. Вони дуже туго входять і виходять із гнізда, заїдають.

Матеріали
Скупий - платить двічі, доречна приказка в даному випадку. Не варто економить на своєму здоров'ї. Бандити, а підробками займаються вони, не стежать за якістю продукції, що виробляється. Матеріали з яких їх роблять небезпечні для використання, так як можуть утворювати шкідливі та токсичні гази. Підробка зроблена в підпільних майстернях в Китаї з невідомих матеріалів, без дотримання технології виробництва і відповідного контролю якості. Не варто віддавати гроші, цинічним людям, які думають тільки про прибуток.

 

Аксесуари
Компанія Heelys, виробляє для своєї продукції різноманітні аксесуари. Це мішки для роликів, заглушки, шнурки, а так само запасні колеса.
Коли у кросівок Хілліс стираються колеса, можна прийти в магазин і купити нові. Якщо таке відбувається з підробкою (а це станеться досить швидко), таку пару взуття можна просто викинути.

Здавалося б найпростіше, шнурки. Навіть така маленька деталь має разючі відмінності, шнурки Хілліс зроблені з щільного волокна. Такі шнурки і повинні бути у спортивному взутті, з огляду на що бруднитися вона і потребує очищення частіше, ніж будь-яка інша.
Шнурки у підробок нібито ватяні і прослужать зовсім недовго. Можна відразу купувати нові.
Коротко про ознаки підробленої продукції
Ціна. Занадто маленька. Уважно порівнюйте різні ціни на сайтах, занадто маленька ціна, повинна у вас викликати підозри.
Матеріали. Чи не якісні. Видно нерівні шви, сліди від клею або фарби.
Асортимент. Маленький. Зазвичай є тільки одна дві моделі.
Колеса. Поставляються в поліетиленовому пакеті. Оригінал же запакований в плівку.
Логотип. Немає логотипу на ключі і кросівках.
Запах. Підробки погано пахнуть.
Аксесуари. Їх просто немає. Оригінальна продукція Heelys
X-FUN є представником компанії Heelys і продає 100% оригінальну продукцію. Що б застрахуватися від підробок, варто купувати тільки в офіційних точках продажу компанії Heelys, а так само у її партнерів, оскільки продавати і здійснювати гарантію має право дана компанія або її уповноважені представники.