Взимку можна кататися на Heelys?

На роликовых кроссовках Heelys можна кататися в будь-який час року, якщо на вулиці є суха поверхня (немає снігу і калюж). Також кататися на кросівках з роликами можна в будь-яких приміщеннях, торгових і розважальних центрах. Колеса зовсім не псують підлогу та інші покриття.

Heelys швидко брудняться? Їх можна прати в машині?

Heelys, в плані догляду, звичайне взуття. Чистити їх можна, як щіткою, так і мильною водою. Не забудьте вийняти ролики перед чищенням. Heelys не рекомендується прати в пральній машині.

З якого віку можна кататися на роликових кросівках?

Кататися можна з віку, коли нога виросте до 30 розміру (довжина стопи 17 см.), Тому що це самий маленький розмір роликових кросівок Heelys, приблизно це 5-6 річні діти. Але завжди треба пам'ятати, що потрібен час для навчання катанню, і враховувати, що не кожна дитина в 5-6 річному віці просто і сміливо покотиться на кросівках з роликом.

Чи не шкодить колесо стопі?

Відповідь одна - немає. Їзда на Heelys не зашкодить стопу, навпаки воно буде розвивати координацію руху і м'язи ніг. Винахідники Heelys сконструювали кросівки на роликах так, щоб навантаження розподілялося по всій поверхні стопи рівномірно.

Наскільки зручно ходити в кросівках з роликами?

Кросівки Heelys можна впевнено використовувати як повсякденне взуття, якщо ходити в них без ролика. На невеликі відстані можна ходити і з роликом, при цьому відчуття ніби йдеш на невеликому каблуці.

Heelys якісне взуття? Хто виробник?

Центральний офіс Heelys розташований в США, а власні фабрики з виробництва знаходяться в Кореї та Китаї. Дана компанія володіє патентом на виробництво взуття з роликом. Що відносно питання «Як пошиті?» - самі споживачі відповідають на це питання, купуючи кросівки на колесах по всьому світу і рекомендуючи їх друзям.

Чим відрізняються кросівки від кед Heelys?

Основною відмінністю між кросівками та кедами Heelys являетcя матеріал з якого вони виготовлені. Кросівки виконані з щільного матеріалу, частіше це штучні шкіра або нубук. У модельній лінійці представлені і класичні кросівки і модні скейтери. Кожен зможе вибрати Heelys для себе. Кеди Heelys в основному виготовлені з текстилю. Вони легші за вагою і дешевше за ціною. Добре підходять для жаркої погоди і для катання в приміщенні. За конструкцією кросівки і кеди Heelys між собою не відрізняються. Конструктивна зміна присутній у кросівок і кедів Heelys серії HX2, яка випущена спеціально для юних степрайдеров. У конструкції цих кросівок передбачено два ролика на кожній п'яті, а не один - як в основної лінійки Heelys. Завдяки додатковому ролику, новачкові легше тримати рівновагу під час катання, що дозволяє прискорити процес навчання.