Роликові кросівки і кеди Heelys серії HX2

Компанія Heelys випускає дві лінії роликовых кроссовок и кед: з одним роликом на п'яті, так звана «основна» серія, і з двома - серія HX2.

Особливості роликових кросівок та кед Heelys серії HX2
Серія роликових кросівок та кед HX2 розроблена спеціально для дітей, тому взуття з двома роликами випускається тільки з 30 по 35 розміри. У комплекті кожної пари роликових кросівок та кед HX2 йдуть чотири колеса, чотири заглушки і ключ.

Відмінність між кросівками та кедами
Всі моделі так само, як і в основній лінійці, поділяються на дві групи: кросівки і кеди - і виготовляються з якісних матеріалів.

Навіщо потрібен додатковий ролик?
Основна функція, яку несе додатковий ролик - полегшити процес навчання. Він розташовується ближче до центру стопи і дає додаткову точку опори, завдяки чому тримати рівновагу під час навчання і катання стає легше. Розмір такого ролика менше, ніж розмір основного, але конструкція їх однакова. Друге колесо так само змінюється на заглушку, за допомогою ключа.

Дополнительный ролик можно снятьПісля того як дитина навчилася кататися, додатковий ролик можна зняти, тим самим перейти на рівень «основний» серії.