Penny - це класичний по виду, один з перших варіантів дощок для катання який був створений з поліпшеними характеристиками щодо скейтів та лонгбордах. Вони відрізняються пластикової декою і не такою жорсткою підвіскою, все це спорудив Австралійський майстер Бен Маккей. Пенни борд використовується в своє задоволення, для спокійного катання по місту, на такій дошці можна успішно переміщатися на роботу або не поспішаючи оглядати нові місця.

Появление

Свою ідею створити легкий крузер, Бен втілив завдяки починанням Лари Стівенсона, який раніше створив лінійку скейтборду із пластику. У 70-х роках кожен хотів спробувати щось нове, і на те вже час майстер - Бен Маккей, також намагався створити щось своє, вручну робив дошки для катання. Він робив їх на замовлення, збираючи всі побажання користувачів, в результаті створив penny board. До створення свого першого оригінального шедевра у вигляді скейта пенні у Бена вже був досвід 9 років, протягом яких він намагався підібрати кращий матеріал, розмір для деки і підвіски.

Зміни

Природно перші моделі оригінальних пеннібордов трохи відрізняються від сучасних моделей, які після Беном Маккєєм трохи доповнювалися і вдосконалювалися. Так пізніше з'явилися поліуретанові колеса, які є більш м'якими, вони створюють сприятливі умови для легкого пересування на такій дошці. Дека стала ширше, а міцність пластику далі була доведена практично до досконалості - в сучасних моделях вона витримує вагу автомобіля. Також на сучасних моделях можна їздити навіть босоніж. Penny стали настільки популярні, що стали ім'ям прозивним і поклали початок цілому напрямку в скейтбордингу, пенні бордами стали називати все крузери не залежно від бренду.

Зараз

Зараз засновник Penny Skateboards Бен Маккей може з гордістю сказати, що кожна фірмова модель крузера створена з високоякісної сировини з фантастичним увагою до кожної деталі. Сучасні моделі спроектовані і створені з прекрасною зовнішньою оболонкою, вони чудові в дії і створені, щоб підкорювати сучасного користувача.