популярний транспорт пенниборд, прийшов на заміну минулого, сьогодні ми зможемо розібратися в тому, як на ньому правильно навчитися кататися.

Подготовка

Перед тим, як відправитися на прогулянку з таким новим для вас пристроєм, потрібно надіти зручний одяг, яка буде вільною і не сковувати рухи. Ще не варто нехтувати одним важливим аспектом в цьому питанні - це захисні елементи на коліна, голову і лікті, особливо це важливо, якщо ви зовсім ще не стояли на дошці. Щодо взуття, тут підійдуть кросівки з плоскою і рельєфною підошвою для забезпечення стійкості і відмінного зчеплення з пенібордом. Всі ці аспекти, неодмінно повинні бути прийняті до уваги і дотримані новачками.

Місце навчання

Найлегше вчитися управляти дошкою на території, де неподалік є галявини, рівні поверхні дороги з заборчиками або спорудами. Для тих, хто взагалі не мав можливості стояти або кататися на скейтах та інших подібних пристроях, спочатку потрібно потренувати себе в рівновазі. Просто, покласти penny board на рівну трав'яну поверхню і спробувати постояти на ньому обома ногами. При цьому провідну ногу ви повинні розмістити попереду, за болтами, які тримають передню підвіску, вона буде керувати і тримати рівновагу, а другу - провідну, якій потім будете відштовхуватися, ззаду.

В русі

Тепер, потрібно почати потроху кататися з однією провідною ногою на дошці, відштовхуючись від землі відомою. Якщо вам така їзда по плечу, можете пробувати приставляти ногу, якій розганяли peenyboard. Все досить просто, ставимо провідну ногу перед кріпленням, при цьому розгорніть її на 45 градусів відносно дошки, а другий потихеньку відштовхуйтесь від землі. Коли ви будете готові поставити провідну ногу на пенні борд, поставте на деку за задніми болтами, розгортаючи її на 90 градусів щодо краю пенні борда. Таке положення ніг допоможе вам легко маневрувати і управляти.

Гальмування

Якщо вам потрібно буде пригальмувати, для цього завжди є ведена нога і тейл (вигнутий хвіст ззаду). Для гальмування просто зміщуємо провідну ногу на хвіст, при цьому усуваємо тиск провідною ноги, після прибираємо її на землю. Таким чином, дошка стане вертикально, ви її зможете взяти в руки.

Підсумки

Коли ви побачите, що катання на пенні борді приносить вам лише задоволення, ви зможете шукати свій стиль їзди, експериментуючи з положенням ніг, швидкістю, поворотами і дорогами, ну а поки, удачі вам в нових починаннях.