Перед вибором скейта визначимося з основними поняттями:
Крузер - це вид скейтборду (лонгборда) для комфортного катання по місту, який має малу або середню довжину з відносно м'якою підвіскою і колесами.
Пенні борд - це вкорінене в народі позначення крузер, яке пішло від одного з родоначальників цього напряму в скейтбордінке бренду Penny.
Для правильного вибору пенни борда, необхідно дізнатися все їх основні особливості.

Матеріал деки

Пластик. Саме крузери з пластиковими деками першою почала виробляти компанія Penny, але зараз вже безліч компаній виробляють пластикові крузери. До плюсів пластикових грудня можна віднести:
- мала вага
- міцність
- довговічність.

Дерево. Крузери з дерев'яною декою користуються меншою популярністю, але вони мають ряд своїх достоїнств:
- краще зчеплення з ногами через наявність шкурки
- гнучкість
- екологічність.

Довжина

У крузер існують два основних розміри: 22 дюйма (55,9 см.) І 27 дюймів (68,6 см.). Також у крузер може бути й інший розмір, наприклад 23 "або 24", але зазвичай не більше 30 ".
22 ". Найменший і найпопулярніший розмір крузер. Безперечними перевагами таких пеннібордов явялется малу вагу і компактність.
27 ". Даний розмір підійде рослим райдерам і тим хто віддає перевагу комфортному стиль їзди.

Бренд

Всі бренди (виробники крузер) можна умовно розділити на чотири типи.
Penny. Родоначальник цілого напряму в скейтбордингу. Penny - це вічна класика і бездоганну якість родом з Австралії.

Американка та Європейські. Представники: Globe, Banana, Maui, Karnage і інші. Відмінними рисами даних крузер є унікальний дизайн дек, яскраві принти і відмінну якість.

Китайські. Китайські бренди, наприклад такі як Fish, Case, Amustang мають привабливу ціну і гідну якість, яке зарекомендувало себе з хорошого боку.

Українські. Місцеві виробники не дрімають і пропоную свої рішення. Наприклад Zippy виготовляє унікальні і недорогі дошки.