Для правильного вибору роликовых кроссовок, необхідно дізнатися усі їх основні особливості.

Верхня частина

Роликові кросівки Heelys варто відносити до спортивного взуття, у якій велике навантаження при використанні, для такого взуття використовують матеріал, який зможе забезпечити максимальну зносостійкість і простоту чистки.
Текстиль - міцний натуральний "дихаючий" матеріал.

Штучний нубук - міцний матеріал.

Штучна шкіра - легкий і міцний матеріал.

Штучна замша - міцний і зручний у використанні матеріал.

Розмір

Роликові кросівки Heelys - маломірні, приблизно на один розмір. Якщо наприклад, носите 34 розмір, то зараз варто брати 35. Але є і простіше рішення, всього-то потрібно виміряти розмір стопи і зіставити в таблиці з розміром роликових кросівок Heelys. Так точно не помилитеся і виберете правильний розмір.

Тип

Кеди - за своєю природою, більш тонкі, ніж кросівки. У кед тканинна поверхня всередині і зовні.

Кросівки - з більш щільною структурою. Між внутрішнім і верхнім покриттям знаходиться м'який наповнювач.

Підошва

Плоска підошва - добре перфорована, вона складається з гуми, розрахованої на активну ходьбу і звичайно ж, катання. Підошва стійка до подряпин і деформації. Підошва має велику площу зіткнення з поверхнею, що дає велику стійкість.

Легка підошва - створена зі спеціального легкого матеріалу, але при цьому стійкого до стирання. Вона виконана в двох кольорах, дуже яскрава і контрастна. За рахунок зменшення ваги підошви і взуття в цілому, при тривалому використанні кросівок ноги менше втомлюються.