При виборі роликовой обуви Heelys часто постає питання: "Кросівки або кеди? І начебто правильна відповідь на нього: «Справа смаку». Але все ж, як зробити свій вибір і не пошкодувати про нього? У цій статті ми детально розберемо всі відмінності між роликовими кросівками та кедами Heelys і допоможемо більш усвідомлено підійти до вирішення покупки, залишивши «на смак» тільки вибір кольору.

1. Матеріал виготовлення ( "верхній" шар взуття)


Роликові кросівки Heelys за часту зроблені з щільних зносостійких матеріалів (такі як штучні нубук, шкіра або замша).
Роликові кеди, навпаки, основний матеріал виготовлення - текстиль. Але для того, що б кеди Heelys могли служити довго і радувати свого власника, виробник забезпечив носок взуття захистом, за допомогою гумової вставки - «гумовий носок».

Як відомо, у всіх правилах є виключення. Як в кросівках присутні кілька моделей виготовлених з текстилю, так і в кедах є моделі з нубуку або шкіри.

2. Підкладковий матеріал ( "внутрішній" шар взуття)

У роликових кросівках Heelys підкладкою служить сітчастий матеріал, виготовлений з поліестерових ниток, що нагадує на дотик м'яку «подушку». Така підкладка надає кросівок щільність і дозволяє краще фіксувати ногу.
У роликових кедах Heelys функцію підкладки виконує бавовняний матеріал (котон). Такий внутрішній шар дозволяє зменшити вагу і підвищити комфорт використання в жарку погоду.

Окремо про мінуси. Кататися в кедах в міжсезоння (навесні або восени) холодно, а в кросівках жарко - в розпал літа. У приміщенні - різниці між ними немає.