Підготовка

По-перше: потрібно правильно ставити ноги, якщо ви на кросівках з роликами. Перебуваючи на рівній поверхні, одна нога повинна стояти попереду (так як вона веде), а друга (опорна) розташовуватися за передній так, щоб їх місцезнаходження було на одній лінії (носок задньої ноги дивиться строго в п'яту першої). Це правило є найважливішим для початку навчання. Вчитися на роликових кросівках потрібно на рівній поверхні.

По-друге: потрібно відчути баланс на Хиліс. Вам треба підняти носки, так щоб ваші ноги стояли на п'ятах, тобто на роликах. Тепер нахиляйтеся трохи в різні боки і відчуйте баланс. У той момент, коли ви не впевнено стоїте на роликах (не відчуваєте балансу), вам потрібно всього лише опустити носки, і ви стійкі на поверхні. Далі повторюйте спроби, поки не відчуєте впевненість в ногах (в положенні на колесах), це буде означати що хвиля балансу вами підкорена!

Старт

По-перше: потрібно зайняти основне положення ніг. Нагадуємо: поставте ноги один за одним, носок поштовхової ноги повинен бути спрямований в п'яту опорної і перебувати вони повинні на одній лінії.
По-друге: нахилитися вперед і носком задньої (поштовховою) ноги відштовхнутися. Важливо після поштовху відірвати носок від поверхні для того щоб покотитися на двох роликах. Ось, тепер ви котитеся.

Гальмування

Швидке: цей вид зупинки передбачає різке гальмування під час катання, для цього опускайте носок однієї ноги або два носка відразу. Робіть обережно, так як тіло буде рухатися вперед по інерції.
Повільне: це коли під час руху ви піднімаєте носок ноги, яка знаходиться попереду і починаєте трохи, плавно пригальмовувати п'ятою (для цього кросівки на колесах мають скіс на п'яті).

У навчанні допоможуть:

Захисне спорядження: якщо у вас немає досвіду катання на роликах або скейті і є невпевненість, використовуйте захист.
Друг: попросіть друга допомогти в навчанні на перших етапах, потримати вас однією або двома руками.

Відео - Навчання на кросівках на колесах