У чому відмінності пенни борда (крузера), скейтборду і лонгборда Практично кожен бажаючий придбай собі дошку для катання, задавався питанням, що краще вибрати: пенніборд (крузер), скейтборд або лонгборд. Зараз це питання турбує багатьох, так як кожен шукає для себе краще і без досвіду катання на цих трьох видах мало хто розуміє, який же вибір зробити.

Ціль використання

Перед тим як вибрати дошку, потрібно точно знати, навіщо вам вона потрібна, адже деякі мріють використовувати її для крутих трюків, а іншим достатньо активно проводити дозвілля. Є ще варіант - це використання один з таких дощок для безперешкодного пересування по місту або великому приміщенню. Природно, всі ці цілі можна досягти, вибираючи при цьому правильну дошку.

Лонгборд

За своєю будовою лонг трохи нагадує серфінгувую дошку з широкою підвіскою і довгою декою, яка зазвичай створюється з дерева або пластика високої міцності. За рахунок цього, їзда стає плавною, декою легше управляти. Колеса в цього виду, більше і м'якше ніж у звичайних скейтів або пеннібордов (крузер). Такий вид краще використовувати для більш швидкої і плавної їзди по рівній поверхні, іншими словами, лонгборд підходить тим, хто любить у вільну хвилинку прокотитися і насолодитися цим процесом без трюків і перешкод.

Скейтборд

А ось скейт за своєю конструкцією, спочатку був придуманий для катання з перешкодами по місту і здійснення різних трюків. Дека у скейта за розміром менше ніж у лонга, вона також зроблена з міцних шарів дерева, але вже важче за вагою, ніж у пенні борда. Підвіска, у скейтборду жорстка, а колеса невеликого діаметру. Така конструкція ідеально підходить для екстремального катання.

Penny board (крузер)

Пенніборд (крузер) є щось середнім між ськейтом і Лонг, але так як цей вид дошки не так давно був створений, він має масу своїх переваг, які мають також вагоме значення у виборі. Починаючи з деки пенні борда, можна вже сказати, що він досить зручний, дека у більшості моделей створена з пластику, її розміри ідеально підходять для катання по всьому місту з подоланням різної складності бордюр і тротуарів. Вона трохи прогинається, заглушає вібрації - це дає можливість простіше пересуватися, повертати і управляти дошкою на нерівних покриттях доріг.